VERSLO VALDYMO SISTEMA


stambioms ir vidutinėms įmonėms


Pagrindinis / Pamokos / Įvadas / Kas yra „Contour Enterprise“?
Pamokų sąrašas
Paslėpti sąrašą

Kas yra „Contour Enterprise“?

Gauti pranešimus į Facebook apie naujų pamokų atsiradimą

Savo Facebook tinklalapyje pranešame apie naujai paruoštas pamokas. Galite pažymėti, kad jums patinka mūsų tinklalapis ir gausite pranešimus apie naujas pamokas į savo naujienų lentą.

„Contour Enterprise“ – ERP klasės integruota verslo valdymo sistema. Programa orientuota į stambias ir vidutines įmones ir sprendžia tas pačias užduotis, kaip geriausios pasaulio ERP sistemos: “Microsoft Dynamics AX”, “SAP ERP”, “QAD ERP” ar “Oracle JD Edwards”, tačiau “Contour Enterprise” yra lengviau adaptuojama prie vartotojo poreikių, o jos kaina yra gerokai žemesnė.

Ši programa yra skirta įmonėms, kurios siekia maksimaliai efektyviai automatizuoti savo verslo procesus, tačiau nenori išleisti projektui kelis šimtus tūkstančių eurų.

Yra dvi programos versijos:

  • Contour Enterprise – nemokama programos versija, skirta vykdyti įmonių apskaitą ir automatizuoti nedidelių kompanijų verslo procesus. Šią versiją galite parsisiųsti iš tinklalapio ir naudotis laisvai.
  • Contour Enterprise PRO – mokama programos versija, skirta kompleksiškai automatizuoti stambių įmonių verslo procesus. Contour Enterprise PRO yra parduodama kartu su konsultacijomis ir adaptavimo paslaugomis.

Šių versijų pagrindu yra paruošti sprendimai, skirti skirtingų verslo sričių įmonėms.

„Contour Enterprise“ naudojasi visos pagrindinėms Lietuvos ekonomikos sritims atstovaujančios įmonės. Jomis naudojasi stambios pramonės, statybos, transporto, didmeninės prekybos ir paslaugų srities įmonės. Lokalizuotas sistemos versijas kitose šalyse diegia mūsų partneriai.

Paskutinės forumo žinutės

Aptarti forume