VERSLO VALDYMO SISTEMA


STAMBIOMS IR VIDUTINĖMS ĮMONĖMS


Pagrindinis /

Ką suteikia nekilnojamojo turto valdymo sistema?

Ką suteikia nekilnojamojo turto valdymo sistema

Nekilnojamas turtas – tai be galo kompleksiška rinka reikalaujanti ne tik daug dėmesio iš joje veikiančių įmonių vadovų, tačiau kartu preciziškumo, norint sėkmingai konkuruoti su rinkoje esančiais oponentais.

Vis dėl to, jei esate aktyvi ir sparčiai auganti įmonė, tinkamai tvarkyti įvairius niuansus gali tapti kiek sudėtinga.

Verslo valdymo sistema – tai nėra naujas dalykas, tačiau Lietuvoje vis labiau populiarėjanti priemonė galinti padėti tvarkyti įvairius jūsų verslinius aspektus. Šiame straipsnyje – apie tai kaip ji gali padėti NT įmonei, su vadinamaja nekilnojamojo turto valdymo sistema.

Kam skirtas toks sprendimas ir kokias galimybes jis suteikia įmonės vadovui?

Kaip žinia, bet kokio tipo verslas reikalauja itin daug dėmesio iš jos vadovų prižiūrinti tam tikras įmones dalis. Kalbant apie nekilnojamojo turto įmonę, čia aspektų bus nė ką mažiau.

Su nekilnojamojo turto valdymo sistema, tokių įmonių vadovai turės tokias galimybes kaip laiku sudaryti ir palaikyti sutarčių sudarymą su nuomininkais bei potencialiai sudaryti sutartis su naujais žmonėmis, laikyti svarbiausią informaciją apie patalpas ir kitus aspektus vienoje, sudaryti kainodarą ir t.t.

Visi šie dalykai yra būtini norint vystyti sėkmingą NT verslą, todėl turėti tokią pagalbinę priemonę gali būti itin svarbu. Pagal idėją, nekilnojamojo turto valdymo sistema yra skirta tiems kas administruoja:

  1. Butų ar biuro pastatų nuomą
  2. Sklypus
  3. Prekybines patalpas
  4. Komercines paskirties patalpas ir t.t.

Žemiau taip pat aptariame pagrindines funkcijas kurias turi tokia sistema.

Kokias funkcijas gali atlikti tokio tipo sistema?

NT valdymo sistema, kaip priemonė, apima kelias pagrindines įmones sferas į kurias įeina:

  • Turto valdymas – čia galėsite sekti visą pagrindinę informaciją kuri yra susijusi su jūsų nuomojamomis patalpomis bei valdyti esamus bei potencialius klientus. Taipogi, tokiu būdu kur kas patogiau bus valdyti su visais šiais dalykais susijusią informaciją.
  • Darbų valdymas – šiuo atveju itin patogiai galėsite paskirstyti pagrindinius darbus sau ir savo įmonės komandai. Prie to pačio priskiriamas ir patalpų modulis, leidžiantis lengvai pastebėti kurios patalpos yra laisvos ir užimtos ir t.t.
  • Aspkaitos modulis – kiekvienai įmonei yra reikalingas tinkamas pagalbininkas atlikinėjant pagrindinius apskaitos darbus. Čia jūs matysite būtinųjų atsiskaitymų ir mokesčių rodiklius, galimybę sekti išlaidas, prognozuoti tolimesnius finansinius rodiklius.
  • Bendras verslo valdymas – bendrasis verslo valdymo modulis įvardija jūsų galimybę valdyti pagrindinius įmonės dokumentus, priskirti tam tikras privilegijas vartotojams, užtikrinti jog skirtingi jūsų įmonės padaliniai gauna jiems paskirtas užduotis ir t.t.

Žinoma, tai tik keletas pagrindinių dalykų, plačiau apie kiekvienos sistemos galimybes jums gali papasakoti verslo valdymo sprendimų specialistai.

Pabaigai

Straipsnyje – trumpai pakalbėjome apie NT valdymo sistemą. Tokia priemonė gali daug ką, tačiau itin svarbu ją tinkamai integruoti padedant kompetentingos komandos žinančios apie geriausius verslinius sprendimus. Jei tokio funkcionalumo ieškote ir jūs, kreipkitės į mus ir mes padėsime jūsų įmonei.