VERSLO VALDYMO SISTEMA


STAMBIOMS IR VIDUTINĖMS ĮMONĖMS


Pagrindinis /

Kaip taupyti pinigus kuriant savo verslą?

Pasak ekspertų, pastaraisiais metais finansinė padėtis mūsų šalyje buvo išties nebloga. Nors kainos kiek ūgtelėjo, kartu augo ir mūsų atlyginimai, todėl daugelis iš mūsų turi kiek daugiau laisvų pinigų.

Vis dėl to, kai kuriems iš mūsų tai kartu reiškia ir daugiau išlaidų bei mažiau galvojimo apie tolimesnę ateitį.

Tokį dalyką iliustruoja ir neseniai atliktas tyrimas iš Lietuvos Banko. Apklausos duomenys aiškiai rodo, jog lietuvių taupymo įpročiai yra neigiami, t.y. Išleidžiame daugiau pinigų nei jų sutaupome.

Jei šiuo metu planuojate ar jau esate pradėję savo verslą, ko gero puikiai žinote kaip svarbu tinkamai elgtis su savo pinigais siekiant verslo sėkmės.

Šiame straipsnyje – keletas patarimų kaip taupyti pinigus kuriant savo verslą iš patyrusių, sėkmingai savo veiklą vystančių verslininkų ir kaip prie to gali prisidėti ERP verslo valdymo sistema.

Visi su įmone susiję pirkimai – tik gerai apgalvoti

Vienas svarbiausių dalykų norint tinkamai sutaupyti yra protingas pirkimas savo verslui. Nesvarbu apie kokias išlaidas eitų kalba, ar tai būtų įmonės automobilis, tam tikros darbo priemonės, ar kitos investicijos.

Net ir daug patirties turintys ir sėkmingus verslus sukūrę žmonės kiekvieną savo pirkinį ir investiciją rimtai apgalvoja, tinkamai įvertindami ar koks nors dalykas atneš realios naudos jų veiklai ar tebus tik laikinai reikalingas dalykas.

Paprastai tokie pirkimo įpročiai atsiranda dar ankstyvoje vaikystėje, todėl net ir užsidirbę daugiau pinigų, tokie žmonės nėra linkę pirkti dalykų kurie jiems nėra reikalingi.

Žinoma, keisti savuosius – niekada nevėlu, todėl venkite tokių išlaidų versle, kurios vėliau gali atrodyti kaip paprastas pinigų iššvaistymas.

Imkitės tik atsakingos verslo rizikos

Vystyti savo verslą be tam tikrų investicijų – neįmanomas dalykas, todėl norint jog visi pinigai būtų išleisti naudingai, čia bus būtini protingi sprendimai. Vienas iš tokių versle, be abejonės, galėtų būti tinkamai sudarytas biudžeto planas.

Vien padarius paprastą, kasdienį savo išlaidų sąrašą, mes greitai pamatytume kur išleidžiame daugiausiai pinigų ir ką galėtume pakeisti, norėdami jų sutaupyti.

Nors daugelis apie tai nepagalvoja, tačiau verslininkai paprastai laikosi tų pačių principų. Ar tai būtų popieriaus lapas ar programėlė turima išmaniajame telefone, tiksliai matant kiek ir kam išleidžiama, gali itin padėti kuomet kalba eina apie verslinę veiklą.

Kaip sutaupyti gali padėti verslo valdymo sistema?

Verslo valdymo sistema – tai tam tikra programinė įranga, kurios pagalba verslininkai gali ženkliai supaprastinti kasdienius įmonėje vykstančius procesus, nesvarbu apie kokios rinkos veiklą eitų kalba.

Šį sprendimą galimą pritaikyti šių procesų valdymui:

  • Gamybos procesams
  • Sandėliui
  • Bendravimui su klientais
  • Užduočių komandai paskirstymui
  • Finansinių srautų valdymui

Ir dar daugeliui kitų.

Jei jau turite savo verslą ar planuojate jį atidaryti artimiausiu metu, verslo valdymo sistema gali būti puikus pagalbininkas padėsiantis optimizuoti įmonės finansinius srautus, sekti jos augimo galimybes, na ir žinoma, tinkamai taupyti vystant savo veiklą.

Jeigu jus domina toks sprendimas, susisiekite su Contourenterprise.lt komanda ir leiskite mūsų ekspertams rasti tai kas jums bus geriausia.

Pabaigai

Šiandien trumpai pakalbėjome apie tai, kaip galima taupyti pinigus, net ir pradėjus visiškai naują verslą. Svarbiausias dalykas – stebėti savo išlaidas ir imtis finansinių sprendimų, tik gerai juos apgalvojus.

Na o su tokiomis priemonėmis kaip verslo valdymo sistema, tai atlikti bus itin paprasta.