VERSLO VALDYMO SISTEMA


STAMBIOMS IR VIDUTINĖMS ĮMONĖMS


Pagrindinis /

Kodėl žemės ūkio sektoriui vis aktualesnis automatizavimas?

Kodėl žemės ūkio sektoriui vis aktualesnis automatizavimas

Žemės ūkio įmonės – vienos reikšmingiausių mūsų šalyje. Tik jų dėka yra užtikrinamas pakankamas šios srities produktų tiekimas ir pasiūlos rinkoje patenkinimas. Tiesa, tie kas šia veikla užsiiminėja, puikiai žino, koks komplikuotas gali būti tokios įmonės valdymas.

Čia kalbame apie vidinius procesus bendrovėje kurie sudaro žemės ūkio įmonės pagrindą. Ar tai būtų tiekimo grandinės aprūpinimas, logistiniai procesai, duomenis apie atsargas sandėliuose ir t.t.

Bendrovei augant, didėja ir su ja susijusių procesų visuma, reikalaujanti ypatingo dėmesio iš jos vadovų. Šiame straipsnyje – apie tai kodėl verslo valdymo sistema ir apskritai procesų automatizavimas gali būti toks naudingas žemės ūkio sektoriuje.

Kokie yra pagrindiniai ERP sistemos privalumai žemės ūkio įmonei?

Kaip minėta prieš tai, žemės ūkio rinka Lietuvoje yra viena iš komplikuočiausių verslo šakų. Čia vyrauja ne tik daugybė procesų, tačiau kartu “vaikšto” itin daug duomenų susijusių su klientais, jų užsakytomis prekėmis, transporto valdymu ir pan.

Dėl šios priežasties, augant įmonės mastams, gali tapti kur kas sudėtingiau valdyti su bendrove susijusius procesus. Pirmas didelis privalumas integruoti skaitmeninį sprendimą yra kur kas patogesnis su verslu susijusių duomenų valdymas, duomenų bazės pagalba.

Pamirškite krūvas dokumentų ir aplankų dedikuotų kiekvienam iš jūsų klientų. Specialaus būtent jūsų įmonei pritaikyto įrankio dėka, jūs galėsite užtikrinti efektyviausią duomenų valdymo strategiją ir jūsų personalo darbą šiuo aspektu.

Kitas didelis pliusas – žaibiški pardavimai. Šiais laikais, kuomet žemės ūkio rinka yra itin konkurencinga, praktiškai visos pardavimų taktikos turi būti grįstos greičiu ir jūsų, kaip įmonės, lankstumu.

CRM sistema gali padėti automatizuoti daugelį procesų ir leisti pateikti savo pasiūlymus greičiau nei konkurentai. Galiausiai yra bendravimo patogumas. Užuot vargus su skirtingų klientų duomenimis, CRM leis kaupti efektyvią duomenų bazę kontaktų prasme. Tai leis užtikrinti maksimalų bendravimo efektyvumą jūsų įmonei.

Ar įmanomas grynai mano įmonei pritaikytas sprendimas?

Tikrai taip. Paprastai CRM sistemos yra kuriamos pagal labiausiai tos rinkos įmonėms reikalingus parametrus. Žemės ūkio bendrovės atžvilgiu, tai galėtų būti tokie dalykai kaip prekių sandėliavimo, transporto valdymo, tiekimo grandinės ar bendravimo su klientais sprendimai.

Tačiau tai jokiu būdu nėra viskas. Contour Enterprise komanda jūsų įmonei gali pritaikyti tiek standartinį, tiek grynai pagal individualius jūsų bendrovės poreikius priderintą ERP sistemos variantą.

Tereikia susisiekti su mūsų komandos specialistais ir iškart pradėsime pokalbį dėl geriausio įmanomo sprendimo pagrindiniams jūsų įmonės poreikiams.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme žemės ūkio bendroves ir tai kokius privalumus turi įvairių procesų skaitmenizavimas joje. Kaip ir bet kokioje kitoje įmonėje, augant jos mastams, didėja tikslingos duomenų analizės ir mobilumo poreikiai, na o ERP sistema būtent ir gali būti tai užtikrinantis sprendimas.