VERSLO VALDYMO SISTEMA


STAMBIOMS IR VIDUTINĖMS ĮMONĖMS


Pamokų sąrašas
Paslėpti sąrašą

Pagrindiniai įrankių juostos mygtukai

Gauti pranešimus į Facebook apie naujų pamokų atsiradimą

Savo Facebook tinklalapyje pranešame apie naujai paruoštas pamokas. Galite pažymėti, kad jums patinka mūsų tinklalapis ir gausite pranešimus apie naujas pamokas į savo naujienų lentą.

Įrankių juostoje yra pateikti mygtukai, kurių pagalba vartotojai gali atlikti svarbiausius veiksmus programoje. Pavyzdžiui pridėti, ištrinti arba pakeisti įrašą. Mygtukai veikia sąraše, kurį pasirinkote meniu pagalba. Jeigu esate prekių sąraše, pasirinkti įrankiai atliks veiksmus su prekių katalogo įrašais.

Įrankių reikšmės

Pridėti įrašą – sukuria naują įrašą. Pavyzdžiui, jeigu esate prekių sąraše, šis mygtukas atidaro naujos prekės sukūrimo formą.

Pakeisti įrašą – pakeičia ir redaguoja esamą įrašą.

Panaikinti įrašą – ištrina pažymėtą eilutę.

Kopijuoti įrašą – sukuria įrašo kopiją. Paspaudus šį mygtuką atsidaro pažymėto įrašo kopijos langas.

Spausdinti – atidaro galimų ataskaitų ir spausdinimo formų sąrašą. Pavyzdžiui, kai esate PVM sąskaitų faktūrų sąraše, galite pasirinkti kurią su pardavimais susijusią ataskaitą spausdinti.

Išsiųsti el. paštu – išsiunčia ataskaitą arba dokumentą elektroniniu paštu.

Atnaujinti duomenis šiame lange – atnaujina duomenis. Jums dirbant su sąrašu, kitas asmuo gali įrašyti naujus dokumentus. Paspaudus šį mygtuką duomenys atnaujinami.

Papildomi įrankių juostos mygtukai

Rečiau naudojamas funkcijas rasite įdėtas į mygtuką Kita . Paspaudus šį mygtuką parodomas papildomų funkcijų sąrašas.

– Sąrašas, kurį matote ekrane, bus eksportuotas į „Excel” formatą.

– padidina antraščių aukštį.

– pamažina antraščių aukštį.

Vartotojas taip pat gali redaguoti stulpelių plotį. Tam tikslui reikia užvesti pelės rodyklę ant vertikalios stulpelio linijos, ji virsta į dvigubą rodyklę , kurios pagalba platinamas arba siaurinamas stulpelis.

– sąrašą padalina į dvi dalis. Viena lango dalis tampa tarsi „užšaldyta”. Svarbią informaciją galite „užšaldyti”, o su kita sąrašo dalimi dirbti ir pildyti.

Tam, kad sujungtumėte išskaidytą ekraną į vientisą, pažymėkite stulpelį, esantį prieš išskaidymo liniją ir dar kartą paspauskite . Ekranas sujungiamas į vientisą.

– paslepia arba parodo stulpelius, bei keičia stulpelių tvarką. Galite susidėlioti tuos stulpelius, kuriuos norite matyti, bei su kuriais dažniausiai dirbate. Paspauskite komandą. Atsidaro langas. Kairėje lango pusėje yra visi stulpelių pavadinimai. Spauskite žalią rodyklę . Šiuo metu nereikalingus stulpelių pavadinimus perkelkite į dešinę lentelės pusę. Ekrane lieka tik kairėje pusėje esantys stulpelių pavadinimai.

Galite keisti stulpelių išdėstymo tvarką. Stulpelį perkelti į viršų arba į apačią. Kairėje lentelės pusėje pažymėkite stulpelio pavadinimą, kurį norite perkelti į viršų. Paspauskite žalią rodyklę , nukreiptą į viršų. Pažymėtas žodis bus perkeltas į viršų.

– įjungia ir išjungia medžio vaizdą. Pažymėtą „medį” paverčia sąrašu. Šis mygtukas galioja tik žinynams ir sąrašams.

– praveda dokumentų sąrašą. Dokumento pravedimas reiškia patvirtinimą, kad dokumentas yra patikrintas ir sutvarkytas. Kol vartotojas neužbaigia dokumento ir nepraveda jo, tol nedaromas įrašas apskaitoje, nekeičiamas sandėlio likutis. Po pravedimo, dokumentas yra atvaizduojamas apskaitoje. Galima pravesti ir po kelis dokumentus.

– atšaukia pravestų dokumentų sąrašą.