VERSLO VALDYMO SISTEMA


STAMBIOMS IR VIDUTINĖMS ĮMONĖMS


Pamokų sąrašas
Paslėpti sąrašą

Apie modulį “Turto valdymas”

Gauti pranešimus į Facebook apie naujų pamokų atsiradimą

Savo Facebook tinklalapyje pranešame apie naujai paruoštas pamokas. Galite pažymėti, kad jums patinka mūsų tinklalapis ir gausite pranešimus apie naujas pamokas į savo naujienų lentą.

Ilgalaikio turto ar mažaverčio inventoriaus objektą fiziškai gali turėti kitas asmuo, nei atskaitingas pagal apskaitą. Pavyzdžiui, apskaitant gamybinius įrankius, apskaitos padalinio požiūriu atsakingu už tam tikrą įrankį gali būti cecho vadovas arba sandėlininkas. Tačiau darbo metu atsakingas asmuo perduoda įrankius darbuotojams gamybos ar remonto operacijoms atlikti. Kitas pavyzdys – konteineriai. Jie gali būti perduodami tarp padalinių kartu su atsargomis, arba būti laikinai perduoti klientams. Tačiau pagal buhalterinę apskaitą už konteinerius atsako tam tikras asmuo, kuris konteinerių judėjimo metu nesikeičia. Modulio paskirtis – suteikti galimybę atsakingiems apskaityti turto objektų buvimo vietas, netrukdant apskaitos skyriaus darbui. Programos funkcijos leidžia atsekti tikrą turto būvimo vietą, kuris gali būti perduotas padaliniui, fiziniam asmeniui arba kitai organizacijai.

„Contour Enterprise“ turto valdymo modulis suteikia vartotojams galimybę patiems be programavimo aprašyti turto objektų tipus ir sukurti jiems bet kokias papildomas turto objekto charakteristikas. Pavyzdžiui, vartotojas gali nurodyti, kad mobiliesiems telefonams reikalinga papildomai nurodyti pagaminimo datą, modelį ir gamintoją, o knygoms sukurti – autoriaus, leidimo metų ir tematikos laukus. Vartotojo sukurti laukai gali būti skirtingų formatų: data, tekstas, skaičius, pinigų suma ir gali būti pasirenkami iš žinynų. Pavyzdžiui, knygos autorius gali būti pasirenkamas iš autorių sąrašo, o ne įvedamas laisvai.

Programos ataskaitos leidžia analizuoti turtą ir jo buvimo vietą pagal vartotojo sukurtas papildomas turto objektų charakteristikas.