VERSLO VALDYMO SISTEMA


STAMBIOMS IR VIDUTINĖMS ĮMONĖMS


Pamokų sąrašas
Paslėpti sąrašą

Apie modulį „WEB klientas”

Gauti pranešimus į Facebook apie naujų pamokų atsiradimą

Savo Facebook tinklalapyje pranešame apie naujai paruoštas pamokas. Galite pažymėti, kad jums patinka mūsų tinklalapis ir gausite pranešimus apie naujas pamokas į savo naujienų lentą.

Programoje „Contour Enterprise“ yra sukurtas taip vadinamas „storas klientas“ (angl. „Fat client“ arba „Rich client“ ). Ši technologija leidžia įgyvendinant WEB sprendimus naudotis programa „Contour Enterprise“ kaip aplikaciniu serveriu.

Pagrindinis technologijos privalumas yra tas, kad C# kalba parašytos „Contour Enterprise“ funkcijos yra prieinamos WEB aplikacijoms ir jų nereikia kurti iš naujo. Pavyzdžiui, jūs norite, kad programos „Contour Enterprise“ duomenų bazėje automatiškai būtų rezervuojamos prekės, kurias klientas užsakė jūsų įmonės tinklalapyje. Šio atveju tinklalapio programuotojai neturi analizuoti „Contour Enterprise“ duomenų bazės ir kurti rezervavimo funkcijos PHP ar ASP.NET kalba. Jie paprasčiausiai gali iškviesti esamą „Contour Enterprise“ prekių rezervavimo funkciją, tą pačią funkciją, kurią vykdo „Contour Enterprise“, kai vartotojai spaudžia rezervavimo mygtuką programoje. Jei ateityje mes patobulinsime „Contour Enterprise“ prekių rezervavimo funkciją, visi patobulinimai automatiškai atsiras ir programoje, ir jūsų WEB puslapyje. Tokiu būdu jūs išvengsite dviejų skirtingų prekių rezervavimo mechanizmų naudojimo rizikos, ir su tuo susijusių nenumatytų pasekmių.

„Storo kliento“ technologija leidžia kurti bet kokio sudėtingumo integruotus WEB sprendimus (elektronines parduotuves, savitarnos svetaines, CRM servisus, ataskaitų skelbimo puslapius, sprendimus mobiliesiems įrenginiams ir kt.), užtikrina duomenų saugumą ir apdorojimo korektiškumą, apsaugo nuo duomenų bazės sugadinimo rizikos, kylančios dėl nepatyrusių programuotojų veiksmų.