VERSLO VALDYMO SISTEMA


STAMBIOMS IR VIDUTINĖMS ĮMONĖMS


Pamokų sąrašas
Paslėpti sąrašą

Apie modulį „Gaminio technologijos projektavimas”

Gauti pranešimus į Facebook apie naujų pamokų atsiradimą

Savo Facebook tinklalapyje pranešame apie naujai paruoštas pamokas. Galite pažymėti, kad jums patinka mūsų tinklalapis ir gausite pranešimus apie naujas pamokas į savo naujienų lentą.

Modulis „Gaminio technologijos projektavimas” leidžia aprašyti gaminių modelius, jiems būdingų charakteristikų reikšmes ir taisykles, pagal kurias programa apskaičiuoja darbų, medžiagų ir įrengimų poreikį, sudaro sąmatą, nustato gaminio kainą, parenka arba sukuria naują prekę, užpildo visus prekės ir kitų su preke susijusių objektų laukus, sukuria gamybos operacijų seką ir normatyvinius žiniaraščius.

Modulis atsižvelgia į vartotojo nurodytas charakteristikų reikšmes ir priklausomai nuo jų parodo papildomas charakteristikas. Pavyzdžiui, galima aprašyti taisyklę, kad jeigu vartotojas nurodė, kad reikalingas gręžimas, tai programa papildomai prašo nurodyti skylių skaičių ir diametrą.

Charakteristikų ir taisyklių aprašyme leidžiama naudoti SQL kalbos išraiškas, todėl galima aprašyti bet kokio sudėtingumo modelius taip, kad pardavėjams ar projektuotojams užtruktų kuo įmanoma mažiau laiko suprojektuoti naują prekę.

Modulyje panaudoti specialūs algoritmai užtikrina, kad ir labai sudėtingų modelių skaičiavimus Contour Enterprise atliktų greitai.