VERSLO VALDYMO SISTEMA


STAMBIOMS IR VIDUTINĖMS ĮMONĖMS


Pamokų sąrašas
Paslėpti sąrašą

„Contour Enterprise“ privalumai

Gauti pranešimus į Facebook apie naujų pamokų atsiradimą

Savo Facebook tinklalapyje pranešame apie naujai paruoštas pamokas. Galite pažymėti, kad jums patinka mūsų tinklalapis ir gausite pranešimus apie naujas pamokas į savo naujienų lentą.

KOKYBĖ

Sistemoje „Contour Enterprise“ yra įgyvendintos geriausios apskaitos, planavimo ir valdymo metodikos. Programoje naudojamos tik patikimos ir šiuolaikiškos informacinės technologijos: MS SQL duomenų bazė, .NET aplinka, C# programavimo kalba, OLAP duomenų analizės technologija.

PAPRASTUMAS IR PATOGUMAS

„Contour Enterprise“ pasižymi labai patogia vartotojo sąsaja. Didelę dalį veiksmų programa atlieka pati, dokumentų įvedimo formos yra aiškios ir neperkrautos nereikalinga informacija, todėl „Contour Enterprise“ gali naudotis ir nepatyrę vartotojai. Programa leidžia nukopijuoti bet kokį įrašą kartu su visa priklausoma informacija, automatiškai kurti vienus dokumentus remiantis kitais dokumentais, iš bet kurios programos vietos be meniu pagalbos pasiekti visas susijusias funkcijas. Buhalteriai turi galimybę lengvai aptikti ir pašalinti padarytas klaidas, o vadovams yra pateikiamos interaktyviosios ataskaitos, kur naudojantis pele galima valdyti ataskaitos rodiklius, informacijos analizės pjūvius ir pjūvių derinius, detalizuoti bet kurį rodiklį iki pirminio dokumento, keisti grafinio duomenų atvaizdavimo parametrus.

PATIKIMUMAS

„Contour Enterprise“ jau daugiau nei 8 metus stabiliai veikia didžiausiose Lietuvos įmonėse.

FUNKCIONALUMAS

Programoje yra daugiau nei 70 modulių, skirtų spręsti įvairias apskaitos ir valdymo automatizacijos užduotis, paruošti įprasti sprendimai skirtingiems verslo sektoriams.

LANKSTUMAS

Programoje naudojamos technologijos leidžia greitai ir efektyviai keisti programos funkcionalumą pagal kiekvieno kliento specifiką.

PROGRAMOS ADAPTAVIMO PASLAUGOS TIESIAI IŠ PROGRAMOS KŪRĖJO

Aukštą teikiamų paslaugų kokybę užtikrina ne vien tik būtinumas įtikti kiekvienam užsakovui, bet ir didesnė nei dešimties metų pagrindinių įmonės konsultantų ir programuotojų patirtis įvairių organizacijų apskaitos ir valdymo automatizavimo srityje. Kitas svarbus veiksnys, užtikrinantis teikiamų paslaugų kokybę, – Jūs bendradarbiausite ne su programos platintojais, bet su programinio produkto kūrėjų komanda.

NIEKADA NEPASENSTA

Komercinių produktų tiekėjai nori ne tik paimti iš jūsų pinigus už licenciją, bet ir gauti nuolatines pajamas už programos atnaujinimus. Paprastai už atnaujinimus per ketverius–penkerius metus iš vartotojo išreikalaujama tiek pinigų, kiek jis sumokėjo už licenciją. O juk jūs renkatės programą ne penkeriems metams, idealu būtų ją naudoti tiek, kiek egzistuos jūsų įmonė. Dėl nepakeliamų mokesčių už atnaujinimus naštos, įmonės neretai atsisako pirkti atnaujinimus, dėl ko produktai morališkai pasensta ir nebeatitinka pasikeitusių įstatymų reikalavimų, verslo aplinkos ir šiuolaikiškų technologijų. Vartotojui belieka susitaikyti su investicijų praradimu ir keisti programą į naują. Contour Enterprise atnaujinimai yra teikiami nemokamai.