VERSLO VALDYMO SISTEMA


STAMBIOMS IR VIDUTINĖMS ĮMONĖMS


Pamokų sąrašas
Paslėpti sąrašą

Plačiau apie prekės laukelius

Gauti pranešimus į Facebook apie naujų pamokų atsiradimą

Savo Facebook tinklalapyje pranešame apie naujai paruoštas pamokas. Galite pažymėti, kad jums patinka mūsų tinklalapis ir gausite pranešimus apie naujas pamokas į savo naujienų lentą.

Dokumento temoje „Kaip įvesti savo prekes ir paslaugas” buvo aptarti pagrindiniai prekių laukai. Šioje temoje trumpai apžvelgsime likusius laukus ir jų reikšmes.

Laukas Marketingo grupė skirtas klasifikuoti prekes marketingo tikslais. Taip pat, marketingo grupėje aprašomos įvairios nuolaidos ir akcijos.

Lauke Pastaba galite įrašyti detalesnį produkto aprašymą. Jis spausdinamas tam tikruose dokumentuose, tokiuose kaip komercinis pasiūlymas arba naudojamas greitos paieškos lauke.

Dešiniau lauko Pastaba yra prekės nuotraukos laukas. Čia galite įkelti arba peržiūrėti produkto nuotraukas.

Skirtukuose Technologinės operacijos ir Gamybinė informacija aprašoma informacija susijusi su gamyba. Skirtuke Logistika aprašoma informacija apie prekės tiekimą ir judėjimą organizacijos viduje. Šitie laukai bus detaliau aprašyti atskirose temose.

Skirtuke Failai galite prisegti įvairius failus, pavyzdžiui, „Word” dokumentą, prekės sertifikatą ar gaminio brėžinį. Norėdami prisegti failą, paspauskite mygtuką Pridėti įrašą.

Paspaudus mygtuką Priklausomi objektai, atsiranda galimybė įvesti prekių analogus, prekės sertifikatus, muito regioninius kodus, prekės garantijos sąlygas, gaminio prekinius ženklus, pristatymo terminus klientams, prekių pavadinimus kitomis kalbomis, kurie naudojami naudojami spausdinant dokumentus ne lietuvių kalba (pavyzdžiui, spausdinti sąskaitą faktūrą anglų arba rusų kalba).