VERSLO VALDYMO SISTEMA


STAMBIOMS IR VIDUTINĖMS ĮMONĖMS


Pamokų sąrašas
Paslėpti sąrašą

Apie modulį “Gyvenamųjų namų administravimas”

Gauti pranešimus į Facebook apie naujų pamokų atsiradimą

Savo Facebook tinklalapyje pranešame apie naujai paruoštas pamokas. Galite pažymėti, kad jums patinka mūsų tinklalapis ir gausite pranešimus apie naujas pamokas į savo naujienų lentą.

Modulis skirtas namų administravimo paslaugas teikiančioms įmonėms. Taip pat siūlomas atskiras sprendimas, skirtas vandentiekio įmonėms.

Vartotojas programoje gali įvesti administruojamų namų ir jų butų sąrašą, aprašyti teikiamas paslaugas ir jų kainos apskaičiavimo taisykles. Programa palaiko tokių paslaugų administravimą:

  • Pastovios namo aptarnavimo paslaugos, kurių vertė skirstoma butams pagal buto plotą. Pavyzdžiui, administravimas, šiukšlių išvežimas, bendrų patalpų valymas.
  • Pastovios paslaugos, teikiamos tik tam tikriems namo butams. Pavyzdžiui, automobilių statymo vietos priežiūra, lifto priežiūra.
  • Pastovios bendrosios namo paslaugos, teikiamos tik tam tikriems namo butams ir apskaitomos pagal skaitiklių rodmenis. Pavyzdžiui, lifto elektros energija.
  • Paslaugos butams, apskaitomos pagal skaitiklių rodmenis. Pavyzdžiui, šalto vandens suvartojimas.
  • Vienkartinės paslaugos ir mokesčiai už atliktus vienkartinius darbus, taikomos visiems namo gyventojams. Pavyzdžiui, drenažinio siurblio montavimo darbai.
  • Vienkartinės paslaugos ir mokesčiai už atliktus vienkartinius darbus, kurie taikomi ne visiems butams, o tik besinaudojantiems tam tikra paslaugų rūšimi. Pavyzdžiui, lifto remonto darbai.

Kiekvieno mėnesio pabaigoje yra suvedami skaitiklių rodmenys ir sumos už vienkartines paslaugas, o programa sugeneruoja sąskaitas ir mokestinius pranešimus.

Gautos įmokos už paslaugas yra importuojamos ir skolos apskaitomos įprastai, naudojant kitus programos modulius. Skolų valdymo modulis leidžia automatiškai priskaičiuoti delspinigius.