VERSLO VALDYMO SISTEMA


STAMBIOMS IR VIDUTINĖMS ĮMONĖMS


Pagrindinis /

Ar verslo konsultantas yra reikalingas jūsų įmonei?

verslo konsultantas ar reikalingas

Šiuolaikinis verslas – dinamiškas, reikalaujantis sprendimų kuriuos neretai reikia priimti žaibiškai ir begale kitų iššukių, kurie mažiau patyrusiems verslininkams gali būti tikrai nelengvi.

Norint ne tik sėkmingai įkurti, tačiau kartu ir vystyti savo verslą, būtina apgalvoti viska nuo tinkamos strategijos, verslo modelio, mokestinės politikos, iki pačių smulkiausių savo rinkos niuansų.

Jei jaučiate, jog neturite pakankamai verslinės patirties arba apskritai bandote steigti savo pirmą įmonę, jums į pagalbą gali ateiti verslo konsultantas – ekspertas kuris išmano visus verslo steigimo ir vystymo aspektus ir galintis padėti atsakant į bet kokius su tuos susijusius klausimus.

Tačiau kada juos iš tikrųjų verta samdyti ir ar jie apskritai jums bus reikalingi?

Šiame straipsnyje – plačiau apie verslo konsultantus, kaip jie gali jums padėti ir kodėl verta pagalvoti apie tokios priemonės kaip ERP verslo valdymo sistema.

Kokias aspektais įmonei gali padėti verslo konsultantas?

Kaip minėjome, verslo konsultanto darbas yra padėti jums kaip verslininkui visais aktualiais klausimais. Pradėti savo bendrovę ir sėkmingai vystyti jos veiklą, ypač šiais laikais, yra tikrai nelengva užduotis.

Dėl šios priežasties, konsultanto pagalba gali būti puiki išeitis tiems, kam reikia daugiau žinių ar pagalbos tam tikru verslininiu aspektu.

Jie gali būti:

 • Finansavimas ir paskolos – verslas be tinkamų finansavimo šaltinių yra neįmanomas. Vienas iš sudėtingiausių aspektų yra užtikrinti, jog įmonė turi pakankamai pinigų savo veiklai pradėti ir ją palaikyti. Konsultantas galės duoti protingą patarimą paskolos atžvilgiu ir kokią finansavimo strategiją apskritai reikėtų rinktis.
 • Buhalterinė apskaita – daugelis pradedančių verslininkų klaidingai mano, jog su apskaita jie labai paprastai susitvarkys patys. Vis dėl to, priklausomai nuo įmonės tipo, jos buhalterija gali ženkliai skirtis. Juk reikia įvertinti ir tokius aspektus ar esate PVM mokėtojas, ar dirbate tik su vietine ar ir su užsienio rinka ir t.t. Konsultantas vėl gi galės padėti šiuo klausimu.
 • Verslo strategija ir planas – tinkamai paruoštas verslo planas ir strategija yra jūsų verslo pamatai. Jei turite gerą idėją kurios pagrindu ne tik norite pradėti verslinę veiklą, tačiau tuo pačiu metu sėkmingai ją vystyti, verslo konsultacija gali būti puikus būdas suformuoti tinkamą verslo modelį.
 • Įmonės pirkimas ir pardavimas – jei savo veiklą norite pradėti nuo įmonės pirkimo, arba atvirkščiai, planuojate trauktis iš verslo ir norite įmonę parduoti, verslo konsultantas patars abiejais šiais atvejai.
 • Atstovavimas – jei valstybinės institucijos siekia atlikti jūsų bendrovės auditą ir mokestinę analizę, konsultantas galės pabūti jūsų atstovu viso bendravimo laikotarpiu.
 • Įmonės reorganizacija – jei norite pertvarkyti savo bendrovę iš esmės siekiant išvengti jos bankroto, verslo ekspertas galės patarti kaip tai atlikti, kadangi tai yra pakankamai sudėtingas dalykas.
 • Paramos galimybės – valstybinė parama gali pasinaudoti tikrai nemažai verslų. Tiesa, ne visi verslininkai žino kriterijus jai gauti ar kaip tinkamai tai panaudoti. Todėl čia gali būti reikalinga konsultanto pagalba.
 • Prekės ženklo kūrimas ir registravimas – norint išsiskirti iš konkurentų, įmonei būtinas savas identitetas, tai yra prekės ženklas. Konsultantas padės ne tik jį sukurti, tačiau kartu ir įregistruoti, užtikrinant jo teisinę apsaugą.

Kodėl verslo konsultacijos yra puiki išeitis daugumai verslininkų?

Dauguma pradedančių verslininkų laikosi klaidingos nuomonės, jog kur kas geriau yra viską atlikti pačiam, nei kreiptis pagalbos pas kitus verslo atžvilgiu. Tiesa, toks užsispyrimas gali privesti prie nemažai klaidų, dėl kurių įmonė atsiranda ne itin patogioje situacijoje.

Kaip minėjome, čia svarbu mokėti tinkamai vesti apskaitą, žinoti kokiomis lengvatomis ar parama galima pasinaudoti ir t.t. Visa tai, jau nekalbant apie tiksliai paruoštą verslo strategiją ir modelį.

Konsultantas – puikus pasirinkimas gauti eksperto perspektyvą jūsų įmonei bet kokiu su verslu susijusiu klausimu. Tik pakankamai patirties turintis žmogus galės tinkamai įvertinti kas jūsų įmonės situacijoje bus geriausia.

Kaip čia gali pasitarnauti verslo valdymo sistema?

Nors verslo konsultantai – puikus pasirinkimas bet kokio tipo įmonei ieškančiai pagalbos minėtais klausimais, reikia pagalvoti ir apie tai, kaip įmonė toliau vystys savo veiklą jau po konsultacijų.

Sėkminga įmonė bus ta, kurios visi pagrindiniai procesai yra tinkamai stebimi ir valdomi.

Į pagalbą kiekvienam verslininkui gali ateiti Verslo Valdymo Sistema. Ši programinė įranga yra sukurta su tikslu padėti įmonėms ir jų personalui sėkmingai stebėti ir vykdyti periodines bei kasdien atliekamas užduotis.

Mūsų siūloma VVS gali padėti su:

 1. Gamybos valdymu
 2. Sandėlio valdymu
 3. Finansų valdymu ir apskaita
 4. Užduočių paskirstymu
 5. Bendravimu su klientais

Ir kitas aspektais.

Jei toks sprendimas domina ir jus, susisiekite su contourenterprise.lt komandą ir mes rasime geriausia kas tiks jūsų įmonei.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme kokiais aspektais gali padėti verslo konsultantas ir kaip čia įsipaišo verslo valdymo sistema. Šie asmenys gali būti itin geras pasirinkimas jei norime pagalbos atliekant tam tikras verslo operacijas.

Tuo tarpu toks sprendimas kaip verslo valdymo sistema gali padėti palaikyti tuos įmonės procesus, atitinkamai juos stebinti ir pagal tai koreguojant savo strategiją.