VERSLO VALDYMO SISTEMA


STAMBIOMS IR VIDUTINĖMS ĮMONĖMS


Pagrindinis /

Sąskaitų išrašymo modulis

sąskaitų išrašymo modulis

Verslas ir technologijos – praktiškai neatsiejamos sritys, na o ši tendencija kuo toliau, tuo bus vis aktualesnė. Vienas iš naujausių ir efektyvesnių sprendimų pastarais metai e-komercijoje – tai CRM sistemos.

Jos pagalba galima automatizuoti praktiškai visas verslo sritis pradedant bendradarbiavimu komandoje, komunikacija su klientais ar tvarkant buhalterinius įmonės aspektus.

Viena iš priežąsčių dėl ko tokios sistemos pasiteisino, dėl to, jog jos yra tokios lanksčios ir gali atlikti tik vieną jai paskirtą užduotį, jeigu verslas būtent to reikalauja. Mūsų siūloma CRM sistema gali būti naudojama kaip sąskaitų išrašymo modulis, na o pilna verslo valdymo sistema tikrai neprivalo būti integruota. Straipsnyje – plačiau apie tai.

Contourenterprise.lt – CRM sąskaitų išrašymo modelis

Ieškote sprendimo galinčio automatizuoti sąskaitų išrašymą savo klientams ar verslo partneriams? Contourenterprise.lt jums siūlo įsigyti CRM sistemos modulį skirtą sąskaitų išrašymui. Taupykite savo ir savo kolegų laiką automatizuodami sąskaitų išrašymą mūsų CRM modulio pagalba.

Pasikartosime, jeigu siekiate įsigyti tik šį modulį, jums už pilną paslaugų paketą mokėti tikrai nereikės. Tiesiog susisiekite su mūsų komanda ir mes padėsime jums surasti tinkamiausią sprendimą.

Kokia yra specializuotų verslo integracijų nauda?

Kaip minėta, sąskaitų išrašymo modulis mūsų įmonėje gali būti integruotas jūsų versle kaip pavienis modulis, atskirai nuo kitų CRM sistemos dalių. Iš esmės, šį modulį būtų galima palaikyti specializuotu sprendimu jūsų verslui.

Tiesa, galime pasiūlyti ir daugiau alternatyvų sprendimų jūsų verslui, tokių kurie prisitaikytų būtent prie jūsų verslo. Tokių sprendimų esmė – pasiūlyti jums unikalų produktą padėsianti kur kas efektyviau valdyti jums aktualias verslo dalis.

Į specializuoto sprendimo paslaugas įeina mūsų specialistų atliekamas išsamus jūsų verslo poreikių analizė ir tyrimas, pagalba ir konsultacijos bei, žinoma, to unikalaus sprendimo paruošimas jūsų verslui. Kartu, apmokysime ir jūsų personalą naudoti paruoštu sprendimu.

Nesvarbu kokio srityje jūsų verslas figūruoja – ar tai būtų statybos, didmeninė ar mažmeninė prekyba, turizmas ar transportas – mūsų komandos patirtis dirbant su įvairių sričių įmonėmis padės surasti geriausią sprendimą jums.

Ką dar reikėtų žinoti apie mūsų CRM sistemą?

Įvairios verslo valdymo ir asistavimo sistemos – vis populiarėjantis sprendimas šiuolaikiniame sprendime. Didėjančiam poreikiui didžiausi technologijos gigantai kaip Microsoft, Amazon ar Oracle labai greitai paruošė savo sprendimus kurių pagalba gali būti optimizuojama verslinė veikla.

Tiesa, žymus gamintojas pakankamai dažnai reikš tai, jog jų paruošti sprendimai bus pakankamai brangūs. Tokius produktus dažniausiai gali įsigyti tik stambios ar vidutinio verslo įmonės turinčios lankstų biudžetą tokiu aspektu.

Tačiau ką daryti kitiems? Manome, jog verslo valdymo sistema neturėtų kainuoti tiek, jog kaštai įmonei būtų tiesiog nepakeliami.

Countourenterprise.lt siūlomi sąskaitų išrašymo ir kitų verslinių ekspertų moduliai – efektyvūs ir puikiai tinkantys įvairiems verslams, tačiau nekainuojantys taip brangiai kaip, kad rinkos gigantų. Jeigu ieškote sprendimo savo verslui – drąsiai kreipkitės į mus ir mes jums padėsime!