VERSLO VALDYMO SISTEMA


STAMBIOMS IR VIDUTINĖMS ĮMONĖMS


Pagrindinis /

Svarbiausi akcentai planuojantiems prekiauti internete

Svarbiausi akcentai planuojantiems prekiauti internete

Elektroninis verslas – vis populiarėjanti veiklos forma. Tiesa, norint pradėti ją legaliai, savaime suprantama bus reikalingas tam tikras jos apiforminimas.

Nesvarbu kuo planuojame prekiauti, kiekvienas verslas reikalaus tam tikrų pagrindinių akcentų. Šiame straipsnyje – apie pagrindinius dalykus susijusius su internetine prekyba ir ką reikėtų žinoti norint vystyti išties sėkmingą veiklą.

Taip pat čia pakalbėsime apie tai, kodėl verslo valdymo sistema gali būti puikus papildomas įrankis kiekvienam pradedančiajam verslininkui.

Skaitykite: Kas yra E komercija →

Kokia įmonės forma yra geriausia kuriant internetinį verslą?

Visų pirma reikėtų įvertinti tai – kokio tipo veikla planuojate užsiiminėti. Jei apyvartos tikitės tikrai nemažos, ko gero nebus nieko geriau nei įprastinis UAB juridinis asmuo, tiesa MB ar IĮ taip pat yra paminėtinos alternatyvos.

Tiesa, jei nenorite rūpintis formalumais ir tiesiog siekiate išbandyti rinkos “vandenis” pilnai veiklos startui užteks išsiimti individualios veiklos pažymą su kuria jau galėsite legaliai prekiauti.

Kiekviena verslo forma iš esmės turi savų pliusų bei minusų, todėl ilgainiui, bevystant veiklą lengvai pastebėsite tai kas jums bus geriausia.

Mokesčiai yra kuriuos reikėtų atkreipti daugiausiai dėmesio

Pirminis mokestis kurį reikėtų aptarti ko gero būtų GPM arba kitaip Gyventojų Pajamų Mokestis. Jeigu jūsų pajamos verčiantis veikla neviršija 20 000 eurų ribos, tuomet jums bus taikomas 5 procentų tarifas. Verta pabrėžti, kad šis procentas bus nuskaitytas nuo jūsų gaunamo pelno.

Tai yra pinigų sumos likusios atmetus išlaidas nuo pajamų. Tiesa, didėjant uždirbamoms pajamoms, atitinkamas keisis ir GPM tarifas. Jau viršijant 35 000 eurų verslams bus taikomas 15 procentų mokestinis tarifas. Tokia prievolės suma jau nesikeis ir išliks visuomet.

Taigi, pačioje pradžioje pilnai užtenka veiklos pažymos, o kiek vėliau bus galima pagalvoti ir apie įmonės formalų steigimą. Kiti mokesčiai kaip VSD ar PSD taip pat verti paminėti. Šios prievolės taip pat įprastai yra taikomos individualioje veikloje, tiesa, čia geriausias pagalbininkas jau bus individualios veiklos mokesčių skaičiuoklė.

Ar galiu prekiauti internete ir su verslo liudijimu?

Verslo liudijimas ir individualios veiklos pažyma iš esmės yra labai skirtingi dokumentai, tačiau tiek vienu, tiek kitu atveju jūs galite sėkmingai užsiiminėti internetine prekyba. Svarstant kokio dokumento pagrindu vertėtų pradėti savo veiklą, reikėtų įvertinti keletą esminių aspektų.

Verslo liudijimas bus mokamas, o taip pat čia reikės papildoma mokėti iki 15 procentų nuo pelno, priklausomai kokia bus jūsų veiklos ypatybės. Galiausiai, parduodamų prekių kiekis bus apribotas tik iki 4500 eurų per metus. Individuali veikla kartu yra mažiau ribojama veiklos specifikos aspektu ir suteikia didesnę pardavimų laisvę.

Taigi verslo liudijimas kur kas tinkamesnis pasirinkimas kurie neplanuoja užsiiminėti reguliaria veikla, o į elektroninę parduotuvę žiūri kaip į papildomą pajamų šaltinį.

Kaip jums gali padėti verslo valdymo sistema?

Jei planuojate rimtai imtis elektroninio verslo, faktas, jog įmonei pradedant augti daugės ir su ja susijusių verslinių procesų.

Mokesčiai, apskaita, tiekimas ir dar kiti aspektai – vieni iš pagrindinių, atimančių itin daug verslininkų laiko. Verslo valdymo sistema, tuo tarpu, gali būti puikus sprendimas leidžiantis apipavidalinti jūsų veiklą.

Ieškantiems tokių sprendimų, mūsų komanda gali pasiūlyti tiek standartinius, tiek individualius, pritaikytus individualiai įmonei. Kviečiame pasižvalgyti po mūsų katalogą, arba kreiptis į mus.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme prekybą internete ir pagrindines jos ypatybes. Iš esmės savo veiklą pradėti yra itin paprasta, tiesa, norint veiklą vykdyti sklandžiai reikia žinoti visus formalumus, o į pagalba galima pasitelkti ir tokias priemones kaip verslo valdymo sistema.