VERSLO VALDYMO SISTEMA


STAMBIOMS IR VIDUTINĖMS ĮMONĖMS


Pagrindinis /

Ar versle įmanoma apsieiti be popierinių dokumentų?

Ar versle įmanoma apsieiti be popierinių dokumentų

Sutartys ir įvairūs dokumentai – tikra kasdienybė versle.

Dažnai vartojamas liaudiškas žodis “popierizmas” paprastai kalba apie tai kiek įvairios dokumentacijos yra būtina verslui, norint sėkmingai vykdyti savo kasdienę veiklą. Laikai keičiasi, o kartu tobulėja iš modernios technologijos, leidžiandžios daugelį dalykų sutvarkyti elektroniniu būdu, interneto ryšio pagalba.

ERP sistema – viena iš tokių priemonių kuri leidžia verslininkams patogiau tvarkyti įvairius su įmone susijusius reikalus bei laiku pastebėti būtinybė sutvarkyti įvairius dokumentus. Šiame straipsnyje – plačiau apie tokią sistemų naudą ir taip kaip jos gali padėti tvarkyti jūsų bendrovės dokumentus elektroniniu būdu.

Kaip verslo valdymo sistema padeda dokumentacijos atžvilgiu?

Fizinės dokumentų kopijos buvo įprastas dalykas versle nuo pačių seniausių laikų.

Tačiau atsiradus internetui ir pažengus technologijoms, atsirado elektroninė alternatyva kuri leidžia greitai ir paprastai sutvarkyti visą kas svarbiausia.

Būtent toks dalykas yra ir verslo valdymo sistema kuri apart kitų svarbių dalykų tokių kaip apskaitos skaičiavimas, komunikacija su klientais, taip pat gali pasiūlyti ir tokius puikius dalykus kaip:

  • Sutarčių valdymas ir paruošimas – vienas iš daugiausiai fizinių dokumentų sukaupiantis dalykas yra įvairios sutartys. Ar kalba eitų sudaromos sutartys su klientais dėl suteikiamų paslaugų ar perkamų prekių, su tiekėjais dėl teikiamų žaliavų ar net su jūsų darbuotojais sudaromos dokumentų kopijos. Verslo valdymo sistema leis paprastai ir aiškiai sudaryti elektroninius dokumentus ir laikyti juos duomenų bazėje neužimant fizinės vietos.
  • Klientų užsakymų valdymas – jei su savo klientais sudarote naują sutartį, jei tarkime, yra užsisakoma papildomų prekių ir paslaugų, arba esant reikalui, prekės grąžinamos – visai tai reikš papildomą dokumentaciją jums. Tokiu atveju, geresnio sprendimo nei elektroninis dokumentų valdymas nebus.
  • Užsakymų tiekėjams paruošimas – jei esate įmonė kurios veiklai yra būtinos tam tikros žaliavos ar gaunami produktai, suprantama, jog sudarinėsite sutartis su vienu ar daugiau prekių tiekėjų. Tai vėl reikš papildomą dokumentaciją kurios klausimą bus būtina spręsti. Čia vėl gi pasitarnaus elektroninis sprendimas.

Ir kt.

Ar toks sprendimas bus tinkamas būtent mano įmonei?

Tikrai taip. Vienas iš pagrindinių tokio tipo sistemos privalumų yra tai, jog ją galima nesudėtingai pritaikyti bet kokio tipo verslui. Nesvarbu ar esate gamybos, statybų, paslaugų, viešojo ar kurio nors kito sektoriaus įmonė, ją nesunkiai integruoti į savo kasdienę veiklą.

Tam, kad galėtume surasti jums labiausiai tinkantį sprendimą, tereikia susiekti su mūsų komanda tiksliai nurodant kokios funkcijos jus domina, na o mes pasirūpinsime ne tik sistemos integravimu, tačiau ir jūsų personalo apmokymu.

Pabaigai

Šiame straipsnyje pakalbėjome apie tai kaip verslo valdymo sistema gali padėti išspręsti amžiną “popierizmo” problemą mūsų kasdienėje veikloje. Atsakant į klausimą – taip, verslas šiais laikais jau gali apsieiti be popierinių dokumentų, vien dėl to, jog rinkoje yra tokių pažangių elektroninių instrumentų galinčių išspręsti tokią problemą.