VERSLO VALDYMO SISTEMA


STAMBIOMS IR VIDUTINĖMS ĮMONĖMS


Pagrindinis /

Tinklapių kūrimas verslui. Kiek kainuoja nauja svetainė šiais laikais?

Šiuolaikiniame versle, turėti funkcionalią ir intuityvią internetinę svetainę yra tiesiog būtina. Vis labiau augant e-komercijos mąstams, vartotojams ieškant jiems aktualios informacijos, prekių ar paslaugų internete, kiekviena naujai susikūrusi įmonė privalo užtikrinti, jog jos verslas yra matomas aktualios auditorijos.

Nors didžiajai daugumai verslų tikrai pakanka paprasto svetainės varianto su keletu vidinių puslapių, tvarkingai paruoštu dizainu ir paprastomis funkcijomis, didesniems verslams jau bus reikalingi rimtesni svetainės sprendimai, kas reikš ir didesnę projekto kainą.

Šiandien straipsnyje – plačiau apie tai kokie pagrindiniai faktoriai lemia kiek kainuos verslo svetainės kūrimas ir kokios apytikslės kainos yra šiais laikais.

Verslui taip pat gali padėti ir mūsų ERP verslo valdymo sistema.

Viskas priklausys nuo tikslių jūsų projekto specifikacijų

Vieno atsakymo į klausimą „Kiek kainuos naujos verslo svetainės kūrimas?” tikrai nėra, kadangi tiksli suma priklausys nuo jūsų turimų ambicijų naujai svetainei.

Jei ieškote pačio paprasčiausio ir pigiausio varianto, verta žinoti, jog tokia svetainė turės tik keletą puslapių, dizainą pagal šabloną ir paprastą atsiskaitymo mechanizmą, o iš esmės svetainės kūrėjui darbo bus nedaug.

Žinoma, kuomet kalba eina apie kur kas didesnes, dar kitaip vadinamas enterprise lygio svetaines, svetainės kūrimas įmonei gali kainuoti net iki 10 kartų daugiau lyginant su paprastomis, dėl kur kas daugiau dizaino, programavimo darbų bei funkcionalumo integracijų.

Dar prieš kreipiantis į specialistus dėl jūsų svetainės verslui kūrimo, rekomenduotume tiksliai įvertinti savo pagrindinius prioritetus jai, biudžetą kurį galėsite leisti ir kitas svarbias ypatybes.

Tokiu būdu su kartu darbus atliksinčia įmone bus kur kas lengviau surasti geriausią įmanomą variantą.

Kaip paprastai skirstomos internetinės svetainės pagal projekto dydį?

Pagrindinės projektų rūšys pagal dydį yra:

  • Smulkios verslo svetainės – apie šio tipo svetaines jau užsiminėme kiek prieš tai. Jos paprastai turi keletą puslapių kuriuose aprašyta pagrindinė lankytojams aktuali informacija, bazines funkcijas ir dizainą. Dažniausiai tokių svetainių kaina siekia iki maždaug 700 eurų. Toks variantas yra geriausias pasirinkimas smulkiems, naujai susikūrusiems verslams.
  • Vidutinės verslo svetainės – čia puslapių skaičius gali padidėti net iki 30-50, dažnai integruojamos ir sudėtingesnės funkcijos, dizaino ir kiti aktualūs sprendimai. Tokie svetainių variantai pasižymi iki 1500 eurų kaina. Toks sprendimas labiausiai tinka sparčiai augančioms bendrovėms kurioms svarbus kokybiškas jų internetiniame puslapyje sutinkamas turinys.
  • Enterprise verslo svetainės – visiškai unikalus dizainas, funkcionalumas ir itin didelis puslapių skaičius yra tik keletas pagrindinių enterprise lygio interneto svetainių savybių kurios skirtos stambiems verslams. Kaina čia neretai siekia iki 3000 eurų ar net daugiau, priklausomai nuo reikalingų sprendimų įmonei.

Ar svetainės atnaujinimas – pigesnė išeitis?

Jei jau turite savo verslo svetainę iš anksčiau, tačiau manote, jog atėjo laikas atnaujinti pagrindines funkcijas ar dizainą, jūs gali dominti svetainės atnaujinimo paslaugos.

Paprastai tokius darbus atlikti yra kur kas pigiau nei įsigyti visiškai naują svetainę kurtą nuo 0. Tiesa, prieš tai labai svarbu įvertinti kokioje situacijoje šiuo metu esate su savo senuoju puslapiu.

Jei jūsų svetainė turi puikias pozicijas paieškos sistemoje, puslapyje nėra techninių ar programavimo klaidų, o funkcionalumo pakanka sėkmingai vystyti įmonės veiklą, tuomet svetainei tikrai nereikės daug atnaujinimų.

Žinoma, jei puslapis nuolat „užlūžta“, funkcijos nebeveikia taip kaip turėtų, o portalui palaikyti pastoviai reikia programavimo darbų, tuomet kur kas labiau apsimokės visiškai naujos svetainės kūrimas.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai pakalbėjome apie tai kiek apytiksliai šiais laikais kainuoja sukurti naują internetinį puslapį. Pagrindinis kainą lemiantis faktorius – ambicijos kurias turite savo projektui.

Jei jums pilnai užtenka paprastos svetainės, natūralu, jog čia kaina bus kur kas mažesnė nei įvairius unikalius sprendimus turintys puslapiai labiau orientuoti į stambias įmones.