VERSLO VALDYMO SISTEMA


STAMBIOMS IR VIDUTINĖMS ĮMONĖMS


Pamokų sąrašas
Paslėpti sąrašą

Apie modulį „Pardavimų apskaita”

Gauti pranešimus į Facebook apie naujų pamokų atsiradimą

Savo Facebook tinklalapyje pranešame apie naujai paruoštas pamokas. Galite pažymėti, kad jums patinka mūsų tinklalapis ir gausite pranešimus apie naujas pamokas į savo naujienų lentą.

Modulį sudaro žinynai, dokumentai ir ataskaitos, skirti pardavimų proceso apskaitai. Vartotojai gali išrašyti išankstinę sąskaitą, sukurti sąskaitą faktūrą, prekių grąžinimo aktą ir patikslintą sąskaitą. Visi prekiniai dokumentai gali būti automatiškai formuojami pagal vienas kitą. Pavyzdžiui, pagal išankstinę sąskaitą galima automatiškai sugeneruoti sąskaitą faktūrą, o pagal faktūrą suformuoti grąžinimo aktą. Sąskaitos faktūros pozicijas galima sugeneruoti skenuojant prekių brūkšninius kodus. Modulis leidžia automatiškai išspausdinti fiskalinį kvitą kompiuteriniame kasos aparate.

Pardavimų dokumentai automatiškai kuria Didžiosios knygos ir žurnalų įrašus, formuoja sandėlio išlaidų orderius. Čia pat vartotojai gali nurodyti mokėjimo terminą arba suformuoti mokėjimo grafiką, registruoti apmokėjimo dokumentus.

Į ataskaitų rinkinį įtrauktas analitinis įrankis – pardavimų OLAP kubas. Čia įvairiais pjūviais (vadybininkas, padalinys, regionas, prekių grupė, klientas ir kitais) ir jų kombinacijomis vartotojai gali analizuoti pardavimų apimtį, rentabilumą, pelningumą ir kitus rodiklius.