VERSLO VALDYMO SISTEMA


STAMBIOMS IR VIDUTINĖMS ĮMONĖMS


Pamokų sąrašas
Paslėpti sąrašą

Apie modulį „Kainodaros valdymas”

Gauti pranešimus į Facebook apie naujų pamokų atsiradimą

Savo Facebook tinklalapyje pranešame apie naujai paruoštas pamokas. Galite pažymėti, kad jums patinka mūsų tinklalapis ir gausite pranešimus apie naujas pamokas į savo naujienų lentą.

Modulis suteikia galimybę valdyti kainoraščius ir aprašyti nuolaidų politiką.

Programa leidžia sudaryti skirtingus kainoraščius. Kainoraščiai gali būti formuojami remiantis vienas kitu, nurodant naujos kainos apskaičiavimo formulę. Kainos skaičiavimo formulėje galima panaudoti vidutinės savikainos, vidutinės pardavimo kainos arba konkurentų kainos kintamuosius. Pavyzdžiui, rinkodaros padalinys gali nurodyti sąlygą, kad prekių kainos VIP kainoraštyje turi būti 3 procentais žemesnės už konkurento kainas, o mažiausia leidžiama prekių pardavimo kaina turi būti 4 procentais aukštesnė už savikainą.

Programa leidžia suskirstyti partnerius į rinkodaros grupes. Rinkodaros grupei yra nurodomas apmokėjimo atidėjimo terminas ir nuolaidų skaičiavimo parametrai. Skirtingoms prekių rinkodaros grupėms galima aprašyti skirtingas nuolaidų taisykles, galiojančias tam pačiam klientui. Modulis palaiko paprastąsias ir kaupiamąsias nuolaidas, nuolaida gali būti apibrėžta procentu arba suma.

Kainininkams ir nuolaidoms gali būti nustatyti galiojimo laiko apribojimai, todėl sistemoje galima valdyti įvairiausias akcijas.

Nuolaidos gali būti suteikiamos tiesiogiai prekių rinkodaros grupėms. Tokiu atveju klientas gautų akcijos nuolaidą ir papildomai savo rinkodaros grupės nuolaidą.

Programa leidžia naudoti kliento lojalumo korteles: suteikti papildomą lojalumo kortelės nuolaidą, neatsižvelgiant į tai, kas klientas, kaupti „taškus“ ir naudoti juos apmokant kitus pirkimus.