VERSLO VALDYMO SISTEMA


STAMBIOMS IR VIDUTINĖMS ĮMONĖMS


Pamokų sąrašas
Paslėpti sąrašą

Apie modulį „Sutarčių valdymas”

Gauti pranešimus į Facebook apie naujų pamokų atsiradimą

Savo Facebook tinklalapyje pranešame apie naujai paruoštas pamokas. Galite pažymėti, kad jums patinka mūsų tinklalapis ir gausite pranešimus apie naujas pamokas į savo naujienų lentą.

Modulis leidžia programoje registruoti sutartis su klientais ir tiekėjais. Sutartis gali būti padalinta į etapus, kiekvienam etapui priskiriamos parduodamos ar perkamos prekės, paslaugos, atsakingi už etapo vykdymą asmenys, darbų ir prekių kainos ir kita informacija. Prie sutarčių yra priskiriami mokėjimų grafikai, leidžiantys planuoti organizacijos pinigų srautą. Programoje galima įvesti sutarties sąmatą ir apskaičiuoti planinį rentabilumą, nurodyti priedus sutarties darbų vykdytojams ir premijas pardavėjams.

Vartotojai gali prie sutarties priskirti bet kokius išorinius dokumentus: „Word“ dokumentaciją, „Autocad“ brėžinius, sutarties originalo nuskenuotą kopiją ir kt. Dokumentai yra saugomi „Contour Enterprise“ duomenų bazėje.

Pagal sutartį galima automatiškai sukurti avansinę sąskaitą ir sąskaitą faktūrą, išspausdinti atliktų darbų aktą, registruoti gautas įmokas ir formuoti mokėjimo dokumentus tiekėjams. Programoje galima pamatyti sutarties finansinius rodiklius: sutarties skolą, gautų avansų sumą, neužbaigtų darbų ir neparduotų prekių vertę ir kitus rodiklius. Pagal sutartį su pirkėju galima sukurti papildomas pardavimo sutartis (papildomiems darbams ir prekėms) arba subrangos sutartis.

Modulis taip pat leidžia valdyti sutarties sudarymo ir vykdymo procesą: galima suplanuoti susijusių su sutartimi veiksmų seką ir vėliau fiksuoti jų atlikimą. Pavyzdžiui, sutarties sudarymo etapai gali būti tokie: sutarties su teisės skyriumi suderinimas, išsiuntimas partneriui, pastabų peržiūra, pasirašymas. Arba tokie: poreikių įvertinimas, pasiūlymų pateikimas, pasirašymas, eskizo paruošimas, suderinimas su klientu, brėžinių paruošimas, suderinimas su vyr. architektu, perdavimas užsakovui.