VERSLO VALDYMO SISTEMA


STAMBIOMS IR VIDUTINĖMS ĮMONĖMS


Pamokų sąrašas
Paslėpti sąrašą

Apie modulį „Skolų valdymas”

Gauti pranešimus į Facebook apie naujų pamokų atsiradimą

Savo Facebook tinklalapyje pranešame apie naujai paruoštas pamokas. Galite pažymėti, kad jums patinka mūsų tinklalapis ir gausite pranešimus apie naujas pamokas į savo naujienų lentą.

Modulį sudaro pirkėjų skolų ir įsiskolinimo tiekėjams valdymo ataskaitos ir įrankiai. Paruoštos skolų OLAP analizės, leidžiančios analizuoti įsiskolinamus pagal vartotojo aprašytus skolos pradelsimo termino intervalus, partnerius, vadybininkus ir padalinius. Ataskaitos duomenis galima detalizuoti iki pirminio dokumento, o aptikus klaidą, neišeinant iš ataskaitos, atidaryti, peržiūrėti ir patikslinti pirminį dokumentą.

Čia taip pat yra vykdomos partnerių įsiskolinimo limitų nustatymo procedūros. Vartotojui registruojant pardavimo operaciją, limito viršijimo atveju programa arba informuoja vadybininką apie limito pažeidimą, arba blokuoja operaciją, ir neleidžia parduoti prekių iki įsiskolinimo dalies padengimo.

Programoje yra saugoma kiekvieno kliento mokėjimo istorija, kurią galima peržiūrėti tiesiai iš kliento kortelės. Yra galimybė išspausdinti arba išsiųsti elektroniniu paštu skirtingo turinio priminimus pirkėjams apie jų skolas. Formuojami skolų suderinimo aktai ir kitos skolų ataskaitos. Sukurtas automatinis delspinigių priskaičiavimo mechanizmas.