Autoserviso valdymo modulis


STAMBIOMS IR VIDUTINĖMS ĮMONĖMS


Pamokų sąrašas
Paslėpti sąrašą

Apie modulį „Autoserviso valdymas”

Gauti pranešimus į Facebook apie naujų pamokų atsiradimą

Savo Facebook tinklalapyje pranešame apie naujai paruoštas pamokas. Galite pažymėti, kad jums patinka mūsų tinklalapis ir gausite pranešimus apie naujas pamokas į savo naujienų lentą.

Modulis leidžia automatizuoti autoserviso valdymo procesus.

Pirma programoje yra registruojamas „Užsakymas remonto darbams“, kur nurodoma informacija apie užsakovą, automobilį, kreipimosi į automobilių servisą priežastys, pageidaujami darbai ir pastebėti defektai, paskiriamas už remontą atsakingas meistras. Užsakymas spausdinamas ir perduodamas meistrui.

Vėliau prie užsakymo suvedami faktiškai atlikti darbai ir sunaudotos medžiagos. Programa apskaičiuoja mokestį už atliktus remonto darbus, spausdina atliktų darbų priėmimo perdavimo aktą ir, esant poreikiui, automatiškai generuoja ir spausdina įprastą pardavimo sąskaitą faktūrą arba sąskaitą faktūrą garantijos tiekėjui. Panaudotos detalės yra nurašomos automatiškai, programa apskaičiuoja faktinę savikainą ir pati atvaizduoja visas operacijas buhalterinėje apskaitoje.

Autoserviso veiklos efektyvumo analizei yra sukurta speciali OLAP ataskaita, parodanti atliktų darbų pajamas, savikainą ir rentabilumą pagal užsakovus, transporto priemones, darbų pobūdį ir meistrus.

„Contour Enterprise“ verslo valdymo sistema taip pat gali naudotis automobiliais prekiaujančios įmonės ir automatizuoti visus tokios įmonės verslo procesus. Programoje saugoma parduotų automobilių informacija, garantijos terminas ir atliktos techninės priežiūros, patikros bei garantinio remonto istorija.

Detalių pirkimo ir skolų valdymo operacijos atliekamos įprastai, naudojant kitų „Contour Enterprise“ modulių funkcijas.